Döviz Kurları
E-Bülten
Hava Durumu
Anket
Aktif anket yok !
SMS Aboneliği
Hızlı İletişim
DEMİRDÖKÜM \ Klimalar \ A2 Serisi Duvar Tipi Split
ISLAK ROTORLU SİRKÜLASYON POMPALARI
 

DemirDöküm firması her türlü ihtiyaca cevap verebilecek kapasitede, dört değişik seri altında ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları pazarlamaktadır. Bu dört değişik seri şöyle sıralanmaktadır;

  NXL Serisi: Bu serideki pompalar kat kaloriferi ve kombi ısıtma sistemleri için idealdir. Bu seri 3m3/h-1,8mSS kapasitesine ulaşmaktadır. NXL serisi pompaların hepsi 1" rakorlu, monofaze, ve 3 hız kademeli olarak üretilmektedir. Pompalarımızın suyla temas eden hareketli parçaları paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Bu pompalarımız sessiz çalışma, yüksek kalkış torku, motoru koruyan bronz filtre, düşük elektrik tüketimi gibi özellikleri ile dikkat çekmektedir.
     
  CXL Serisi: CXL serisi pompalarımızın çalışma kapasitesi 7m3/h-3,5mSS olmaktadır. Bu pompalarımız tek veya iki katlı müstakil evlerin ısıtma sistemleri için idealdir. CXL serisi pompaların hepsi 1¼" rakorlu, monofaze ve 3 hızlıdır. Bu pompalarımız sessiz çalışma, rotor yuvasından otomatik olarak hava alma, klemens kutusunda güçlü kapasitör gibi özellikleri ile dikkat çekmektedir.
     
  SCX - DCX Serisi: Bu seri hemen hemen bütün ihtiyaçlara cevap verebilecek geniş bir ürün gamına sahiptir. Bu pompalarımızın çalışma kapasitesi  60m3/h-8mSS değerine ulaşmaktadır. Bu serideki pompalarımızın hepsi flanşlı olarak üretilmektedir. SCX-DCX serisi pompalarımız  geniş ürün gamı, ilk çalıştırmada hava almayı gereksiz kılan yeni teknolojileri, motor dönüş yönünün kolay kontrol edilmesi, kendinden termik korumalı motor, DCX ikiz modelleri ile daima yedekleme imkanı, üç hızlı motorlar gibi özellikleri ile dikkat çekmektedir.
     
  DPS Serisi: Max.40m3/h-5mSS, ekonomik, tek hızlı, sessiz, DN 40,50,65,80 ve 100 flanşlı, trifaze pompalardır

Anahtar Kelimeler:
© 2012 Şahin İnşaat Malzemeleri / 0 312. 310 60 83 - Tüm Hakları Saklıdır.